0 yorum  |  Yorum Yap
Marka: Buffer
Ürün Kodu: AA06YT1005
Stok Durumu: 755
64,00TL

Adet

Icon Ürün hakkında soru sor
Detaylı Bilgi
  • Email

    iletisim@atolyeajans.com.tr

  • Phone

    0850 532 5405

İletişim Formu

 

 

10 Fonksiyonlu Profesyonel Çoklu Bıçaklı Hazneli Sebze Doğrayıcı

 

 

-Tasarımda son nokta. Paranızı diğer eski ve zayıf tasarımlara harcamayın.

-Pratik Meyve Sebze Doğrayıcı, piyasadaki diğer ürünlerden çok daha güçlüdür. Değiştirilebilir Julienne, Blades , gıda kabı, drenaj sepeti, rende ,yumurta sarısı ayırıcı ve koruyucu tutuculu çok fonksiyonlu sebze dilimleyicisine sahip olacaksınız.

-Profesyonel Çoklu Bıçaklı Hazneli Sebze Doğrayıcı, düşük karbonhidratlı sağlıklı sebze meyve ve erişte doğramak için ideal kullanım alanına sahiptir. Aynı zamanda rende, mandolin, sebze doğrama ve kesicidir. Soğan halkaları patates yuvaları zarif salatalar, pizza malzemeleri ve daha fazlası. Değerli paranızdan ve zamanınızdan tasarruf edin.

-Paslanmaz Bıçak Meyve Sebze Doğrayıcı, Yüksek kaliteli gıda sınıfı ve doğal salık buğday malzemesinden üretilmiştir. Bulaşık makinesinde yıkanabilir. Sağlığa zararlı herhangi bir tehlike barındırmaz.

-Profesyonel Çoklu Bıçaklı Doğrayıcının, Temizliği kolaydır. Hoş ve şık görünür. Sizin için harika bir mutfak aletidir. Bıçakları paslanmaz malzemeden üretilmiştir.

-Parmaklarınızı kazayla yaralanmalara karşı korur. Dilimi yakalamak için aşağıda bulunan kabı ekstra bir kesme tahtası bulundurmanızı gerektirmez.

 

 Not: Ürün stok durumuna göre karışık renklerde gönderimi sağlanacaktır.

 

 

10 Fonksiyonlu Sebze Doğrayıcı Ürün Boyutları:

27 cm x 17,5 cm x 8 cm

Paket Boyutları: 29 cm x 18 cm x 10 cm

Desi: 1,74

Ağırlık: 484 gr

 

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.