Aynı gün içinde nasıl dropshipping yapmaya başlayabilirsiniz?

Shopfy, WordPress (+Woocommerce) veya Amazon dropshipping yapmak istiyorum diyorsanız önünüzde 3 temel engel bulunmaktadır.

Bu engeller maddi açıdan bütçenizi zorladığı gibi zaman kaybına da sebep olabilmektedir. Oysa dropshipping yapmak isteyen bir girişimcinin vakti ve sermayesi son derece değerli ve kısıtlıdır. Dolayısıyla en doğru şekilde kullanılmak zorundadır. Bin1Ürün Dropshipping ekibi olarak size sunduğumuz hızlı çözümler şunlardır:

“Dropshipping yapmak istiyorum” diyorsanız mutlaka okuyunuz.

Bin1rün Dropshipping sizlere yüksek gelir ve kısa yoldan zengin olmanın yolları gibi gerçek dışı bilgiler vaadetmez.

İşin hacmine ve sermayeye bakılmaksızın her başarının arkasında “emek ve sabır” olduğuna inanırız. Sitemiz üzerinden ulaşacağınız her bilgi, pratiğe dökebileceğiniz teknik bilgilerdir ve sizlere bu işin nasıl algılanması gerektini ve nasıl yapılabileceğini anlatmaya çalışmaktan ibarettir.

Birkaç ay içinde dropshipping üzerinden kazanacağınız paralar ile lüx araçlara binebileceğinize gerçekten inanıyorsanız, somut örnekleri incelemenizi ve bunu vaadeden kişileri somut örnekler vermeye davet etmenizi tavsiye ederiz. Zira biz bunun mümkün olduğunu düşünmüyoruz.

O halde neden dropshipping yapmalıyım?

Diğer sayfalarımızda da tekrar tekrar belirttiğimiz gibi, dropshipping sistemine doğru yaklaştığınızda iyi bir yan/ek gelir kaynağı elde edebilirsiniz. Gerçekçi olan beklenti budur. Burada amaç ayda ortalama 100 TL ile 3.000 TL arasında ekstra bir gelir elde edebilmektir ve bu mümkündür. Ancak, bu gelir oturduğunuz yerden elde edilebilecek bir gelir değildir, çaba, sabır ve zaman gerektirir.

Unutmayınız ki mükemmel bir websiteye sahipsiniz diye müşteriler sizi bulamaz ya da alışveriş yapamaz. Sizin onlara ulaşmanız ve sitenizden ürün almaya ikna etmeniz gerekmektedir. Bu ise ancak Facebook, Instagram ve Google başta olmak üzere dijital kanalları etkili bir şekilde kullanmakla mümkün olabilir. Dolayısı ile dijital pazarlama alanına eğilmeniz ve bu alandaki yeteneklerinizi geliştirmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Amerika ve Kanada gibi pazarlara açılmayı düşünüyorsanız İngilizce bilginizin yeterli olduğundan ya da gerekli desteği alabileceğinizden de emin olmanızı tavsiye ederiz.

Dropshippingden beklentim ne olmalı?

Dropshippingi hayatınızda bir “yan veya ek gelir” aracı olarak konumlandırmanızı tavsiye ederiz. En başta fazla yatırım yapmadan, yurtdışında şirket kurma vs. gibi ciddi maliyetler altına girmeden önce kendinizi ve sitenizi test etmenizi, yeteneklerinizi geliştirmenizi ve tecrübe kazanmanızı öneririz.

Aylık 50 – 100 TL’den başlayıp zaman içinde 3.000 – 5.000 TL’ye varan gelirler elde edilebilmesi olasılığını gerçekçi buluyoruz. Tabi, çaba ve sürekli öğrenmeye, kendinizi geliştirmeniz ile doğru orantılı olarak bunu söyleyebiliyoruz.

Dropshipping yapmak istiyorum ancak nereden başlayacağımı bilemiyorum

Dropshipping yapmak istiyorsanız öncelikle dropshippingin ne olduğunu öğrenerek başlamalısınız. Sonrasında hangi platform üzerinden bu işe başlayacağınıza karar vermelisiniz. Bununla ilgili sitemizde gerekli bilgiler mevcuttur. Bilgi bankamızı ziyaret edebilirsiniz. Shopify, Ebay, Aliexpress ve Amazon FBA dropshipping gibi alternatiflerin yarı sıra yerel tedarikçilerinizle de dropshipping yapmanız ve yerli pazara odaklanmanız da mümkündür.

Hangi platform üzerinden dropshipping yapacağınıza karar verdikten sonra odaklanacağınız pazara, satacağınız ürüne ve tedarikçinize karar vermeniz gerekiyor.

Ardından websitenizin hazırlanması, ürünlerin websitenize çekilmesi ve reklamlara başlanması kalıyor. Tabi bunların neticesi olarak ödeme alabiliyor olmanız gerekiyor. Bunun için ise bir şirket ve yurtdışından ödeme alabilmenize olanak veren bir ödeme aracı ile de anlaşma yapmanız gerekiyor. Bu anlaşma için ise şirket kurmanız gerekli. Alternatif olarak “şirktesiz dropshipping” hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Ya da bu süreçleri tamamen geçerek, direk olarak “anahtar teslim dropshipping” hizmetimizden faydalanabilir ve hızlıca ürünlerinizi satmaya başlayabilirsiniz.

Size güvenebilir miyim?

 • Bin1rün Dropshipping ekibi olarak sözleşme ve fatura ile işlem yapıyoruz.
 • 24 Saat ulaşılabilir şekilde hizmet veriyoruz.
 • 3 Farklı ülkede 10 kişilik ve giderek büyüyen bir ekiple sizlere hizmet veriyoruz.
 • Dilediğiniz taktirde referanslarımızı ve partnerlerimizi sizinle paylaşıyoruz.
 • Facebook grubumuz ve sayfamızdan yüzlerce kişi ile iletişimde kalabilmenize ve fikir alışverişinde bulunabilmenize olanak sağlıyoruz.
 • Müşteri memnuniyetine önem veriyoruz ve size özel bir temsilci görevlendiriyoruz.
 • Başka bir deyişle, sizler kazanç elde edebildiğiniz sürece biz de gelir elde edebiliyoruz.
 • Kısacası bize güvenebilirsiniz ve dilediğiniz kanallardan Bin1rün Dropshipping markasını sorulayabilirsiniz.

 • Jul 11, 2019
 • Category: Duyuru
 • Comments: 0